Jar
Leto
Jeseň
Zima
Zadaj hľadaný výraz:

ODDELENIE BORIEVKA

Novovybudované ubytovanie vyššieho štandardu pre deti so sprievodcom Borievka sa nachádza v centrálnej časti kúpeľného areálu.

Na 4 poschodiach ponúka možnosti ubytovania v štyroch apartmánoch a dvadsiatichštyroch 3-posteľových izbách s obývačkou vybavených televízorom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou každej izby je samozrejme samostatná kúpeľňa a toaleta. Apartmány pozostávajú zo spálne, detskej izby, obývačky a kúpeľne s toaletou. Na každé poschodie sa pohodlne dostanete moderným výťahom.

Centrálna kuchynka sa nachádza na každom podlaží a je plne vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou, bežným kuchynským riadom, ďalej práčkou, sušiakmi, žehliacou doskou a žehličkou.

Na 2. poschodí je pre najmenších pripravená plne vybavená spoločenská miestnosť s televízorom, plyšovými hračkami a spoločenskými hrami, ktorými si s deťmi budete môcť spríjemniť voľný čas aj v prípade nepriaznivého počasia.

Veľkou výhodou tohto liečebného domu je aj samostatná priestranná jedáleň umiestnená na prízemí budovy.

Ponúkame Vám možnosť ubytovať pri sebe návštevu za 11 eur/noc (osoba 13 rokov a staršia) alebo 5 eur/noc (dieťa do 12 rokov - vrátane).

WIFI pripojenie ZDARMA!

Odubytovať sa je potrebné do 9:00 hod.Nová Borievka

PRIJÍMACIA KANCELÁRIA: Informačné hodiny: pracovné dni 8:00 - 14:00 hod.

0918 110 324   lukackova@tkl.sk

0918 110 325   sebestova@tkl.sk

0918 110 326   potockova@tkl.sk