Jar
Leto
Jeseň
Zima
Zadaj hľadaný výraz:

ODDELENIE JEDĽA

V najatraktívnejšom kúpeľnom prostredí určite uvítate možnosť ubytovať sa s Vašou ratolesťou v útulnej jednopodlažnej budove s príjemnou, priam domáckou atmosférou. 

Oddelenie liečebného domu Jedľa, ktoré je prispôsobené práve našim najmenším pacientom, ponúka osem izieb (dvojlôžkové a trojlôžkové) s vlastným WC a umývadlom. V jednotlivých izbách sa nachádza rýchlovarná kanvica, malá chladnička a TV. Okrem toho sa tu nachádza spoločná kuchynka s chladničkou, sporákom, bežným kuchynským riadom a inventárom, mikrovlnkou, práčkou a sušiakmi. Nechýba spoločenská miestnosť s detským vybavením, plazmovým televízorom a playstation pre prípad nepriaznivého počasia. Vo vstupnej časti sa nachádza prezuváreň, určená na odkladanie si obuvi.

Ponúkame vám možnosť ubytovať pri sebe návštevu za 11 eur/noc (osoba 13 rokov a staršia) a 5 eur/noc (dieťa do 12 rokov -vrátane).

WIFI pripojenie ZDARMA.

Prvoradým je ale pre našich hostí pobyt na čerstvom vzduchu. Preto sme pri Jedli vybudovali nadštandardne vybavené ohradené polyfunkčné ihrisko s pieskoviskami, hojdačkami, preliezkami, šmykľavkami a kolotočmi. V spojení so sviežim podhorským vzduchom a liečebnými procedúrami  tak majú deti vytvorené ideálne podmienky pre pohyb a rehabilitačnú liečbu a môžu rozvíjať svoju tvorivosť, čo blahodárne pôsobí na ich zdravotný stav.

Odubytovať sa je potrebné do 9:00.Oddelenie Jedľa

PRIJÍMACIA KANCELÁRIA: Informačné hodiny: pracovné dni 8:00 - 14:00 hod.

0918 110 324   lukackova@tkl.sk

0918 110 325   sebestova@tkl.sk

0918 110 326   potockova@tkl.sk