Jar
Leto
Jeseň
Zima
Zadaj hľadaný výraz:

Stravovanie

Neoddeliteľnou súčasťou liečebného procesu je aj stravovanie. Kúpele poskytujú stravovanie detských pacientov v troch jedálňach s obsluhou o kapacite 180 miest.

Deti majú stravu zabezpečenú 6x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a druhá večera) v súlade s platným diétnym systémom. Strava dieťaťa je už zahrnutá v doplatku za liečenie.

Sprievodcovia majú stravu 3x denne (raňajky, obed, večera). Strava sprievodcu nie je zahrnutá v cene doplatku za ubytovanie. Doobjednáva sa prostredníctvom návratky, ktorú zasielame spolu s "Predvolaním na kúpeľnú liečbu".

Stravovanie je metodicky riadené odborným asistentom výživy v úzkej spolupráci s ošetrujúcimi lekármi. Okrem základnej racionálnej stravy zabezpečujeme aj bezlepkovú, šetriacu, bezmäsitú, redukčnú a diabetickú diétu, prípadne ďalšie požiadavky v súvislosti so zdravotným stavom klientov.

Alergiu na potraviny, prípadne odber diétnej stravy dieťaťa alebo sprievodcu, nahláste diétnej sestre (mobil: 0919 386 288,  e-mail: chripkova@tkl.sk) týždeň pred nástupom na liečenie.
Ak požaduje diétnu stravu sprievodca, prosíme pri príjme diétnej sestre odovzdať potvrdenie o dietetickom stravovaní od gastroenterológa, event. imunoalergológa a diabetológa.

špeciálne diéty DETI špeciálne diéty SPRIEVODCOVIA
                       
            - redukčná             
            - diabetická             - diabetická
            - vegetariánska             - vegetariánska/bezmäsitá - bez potvrdenia od lekára
            - bezlepková             - bezlepková
            - bezmliečna             - bezmliečna


REŠTAURÁCIA A ČAJOVŇA

 

Na spríjemnenie voľných chvíľ posedením s rodinou a známymi slúži 70 miest v reštaurácii a čajovni Bonsaj s celodennou prevádzkou. Vaša návšteva sa môže stravovať formou denného menu, výberom z jedálneho lístka alebo si môže objednať polpenziu/plnú penziu - mobil: 0919 162 514.

JEDÁLNY A NÁPOJOVÝ LÍSTOK

CENNÍK

 

deti do12 rokov:
                - R: 1,75 €
                - O: 3,00 €
                - V: 2,00 €
PLNÁ PENZIA: 6,75 eur/osoba/deň


deti od 13 rokov a dospelí:

                - R: 2,00 €
                - O: 3,50 €
                - V: 3,00 €
PLNÁ PENZIA: 8,50 eur/osoba/deň

Okrem ponuky z jedálneho a nápojového lístka môžu hostia využiť reštauračnú knižnicu, veľkoplošnú plazmovú TV s káblovou televíziou, terasu s výhľadom na detské ihriská a nádhernú prírodu.

TÝŽDŇOVÉ MENU     26.11. - 2.12. 2018

Týždňové menu deti

Týždňové menu sprievodcovia

Týždňové menu zamestnanci


TÝŽDŇOVÉ MENU    3.12. - 9.12. 2018

 Týždňové menu deti

Týždňové menu sprievodcovia

Týždňové menu zamestnanci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V deň nástupu na liečenie začína stravovanie obedom a v deň odchodu končí raňajkami.

 

 Stravovanie

PRIJÍMACIA KANCELÁRIA


0918 110 324   lukackova@tkl.sk                                                              0918 110 325   kunova@tkl.sk                                                                0918 110 326   potockova@tkl.sk